Ekologiczne szamba betonowe

Ekologiczne szamba betonowe

Szamba betonowe

Szamba produkowane przez firmę BETONEX wykonane są z wysokiej jakości betonu klasy B20-B40. Zbiorniki są dodatkowo chronione przed działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych. Posiadają unikalną powłokę ochronno-izolacyjną, która zabezpiecza je przed przeciekaniem. Posiadają pełną niezbędną dokumentację i liczne certyfikaty i atesty.

Kanały samochodowe

Kanały samochodowe produkowane przez firmę BETONEX sprawdzą się zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego (warsztaty samochodowe, gospodarstwa domowe i inne). Do ich wytworzenia wykorzystujemy wysokiej jakości beton klasy B20-B40, który jest chroniony przed przeciekaniem innowacyjną masą uszczelniająco-izolacyjną stworzoną przez naszą markę.

Piwnice ogrodowe

Piwnice ogrodowe produkowane przez naszą firmę mogą służyć jako spiżarnia lub miejsce schronienia przed dokuczliwym słońcem. W ich wnętrzach mogą Państwa składować warzywa, owoce, wina i napoje. Do celów gospodarczych sprawdzą się zarówno w budownictwie jednorodzinnym, rolnym, jak i rekreacyjnym.

Studnie wodomierzowe

Wodomierze, które instaluje się najczęściej poza budynkiem mieszkalnym, wymagają ochrony przed niekorzystnym działaniem zewnętrznych warunków atmosferycznych. BETONEX produkuje komory wodomierzowe, które spełniają to zadanie. Dzięki nim wodomierz mogą zachować swoją funkcjonalność i prawidłowe działanie. Wykonywane przez nas studnie wodomierzowe charakteryzują się wysoką jakością i szczelnością.

Co robimy?

Jesteśmy na rynku od przeszło 20 lat. W tym czasie ciągle poszerzaliśmy swoją ofertę i zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie, które sprawiło, że nasze produkty stawały się coraz lepsze. Naszą pracę rokrocznie doceniają setki klientów i specjaliści branżowi.

W swojej ofercie posiadamy:

 

 • * zbiorniki na szambo
 • * zbiorniki na deszczówkę
 • * zbiorniki na ścieki
 • * zbiorniki wielokomorowe
 • * zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę
 • * separatory tłuszczów
 • * właz żeliwny do zbiorników
 • * komory wodomierzowe
 • * kanały samochodowe
 • * szamba betonowe (szambo jednokomorowe, szambo dwukomorowe)
 • * zbiorniki przeciwpożarowe
 • * czujnik poziomu szamba
 • * właz do szamba
 • * piwnice ogrodowe
 • * i inne rodzaje zbiorników betonowych.

Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami

ekologiczne szambo betonoweWszystkie zbiorniki betonowe wykonywane przez naszą firmę produkowane są z dbałością o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Do ich wytworzenia używamy betonu klasy min. B20-B40. Używamy również dodatkowych zbrojeń przy pomocy prętów żebrowanych o 8 ø do o 14 ø, które gwarantują stabilniejszą ich konstrukcję i większą trwałość. Posiadają także zabezpieczenia w postaci powłok chroniących je przed przeciekaniem (masa asfaltowo-kauczkowa).

Potwierdzeniem wyjątkowej jakości produkowanych przez nas zbiorników są zebrane przez nas certyfikaty i atesty. Wśród nich znajdują się:
[list]
* Aprobata Techniczna ITB
* Atest Higieniczny
* Certyfikat PN – EN ISO 9001:2009
* Certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego
* Deklaracja zgodności.
[/list]

Nasze zbiorniki betonowe cenione są także przez fachowców z branży i samych klientów. Na produkowane przez nas wyroby dajemy Państwu 60-miesięczną gwarancję.

Montaż i transport

W ramach naszej usługi oferujemy Państwu również możliwość montażu i transportu zbiorników betonowych. W swojej flocie posiadamy samochody ciężarowe z HDS, które umożliwiają nam dowiezienie zamówionych przez Państwa produktów w dowolnej miejsce w całej Polsce.

Nasze atuty

1. Wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy na rynku ponad 20 lat. Co roku z naszych usług korzystają setki klientów.

2. Bezpieczeństwo i jakość

Posiadamy atesty i certyfikaty: Aprobata Techniczna ITB, Atest Higieniczny, Certyfikat PN – EN ISO 9001:2009, Certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, Deklaracja zgodności.

3. Profesjonalny transport i montaż

Oddelegowujemy do Państwa grupę specjalistów, którzy zajmą się profesjonalnym i bezpiecznym transportem i montażem.

4. Bogata oferta

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju zbiorniki betonowe, dzięki czemu mogą Państwo znaleźć wśród nich to, czego potrzebują.

Comments are closed.